Przejdź do treści
Strona główna » O Kancelarii

O Kancelarii

Idea działania Kancelarii Radcy Prawnego Damian Żyła koncentruje się wokół świadczenia pomocy prawnej na rzecz klientów Kancelarii połączonego z pasją do poznawania i praktycznego stosowania prawa. W swojej praktyce cechuje nas profesjonalizm oraz szczególna dbałość o dobro i zaufanie klienta połączone ze stałym poszerzaniem wiedzy prawniczej oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W swojej działalności Kancelaria poszukuje rozwiązań z wykorzystaniem systemu prawa dostosowanych do indywidualnych potrzeb swoich klientów.

Kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak również na rzecz klientów indywidualnych. Celem utrzymywania wysokiego poziomu zaufania klienta Kancelaria opiera współpracę na transparentnych zasadach zapewniając jednocześnie możliwość otwartej i bieżącej komunikacji.

Podejmując współpracę z Kancelarią staramy się dać odczuć klientom, że powierzone sprawy prowadzone są kompleksowo, rzetelnie, skutecznie oraz z najwyższym zaangażowaniem. W ramach świadczenia pomocy prawnej klienci uzyskują pełną informację o podejmowanych czynnościach związanych ze sprawą gwarantując przy tym pełną dyskrecję.

Kancelaria współpracuje przy tym z kancelariami notarialnymi, komorniczymi oraz adwokackimi działającymi na obszarze województwa śląskiego i małopolskiego co pozwala na kompleksowe rozwiązywanie spraw klientów Kancelarii.

 Zapraszamy do współpracy.